Tectumbud
  • UA
  • EN
  • PL

Компанія

Компанія «Тектум-Буд» була заснована у 2008 р. як підприємство, що спеціалізується на професійній реалізації об’єктів промислового та комерційного призначення на території України та за її межами.

«Тектум-Буд» – це сучасна та динамічна компанія, що має позитивний досвід системного втілення об’єктів різного призначення і складності.

Використовуючи у своїй діяльності новітні будівельні технологіі, матеріали та обладнання ми гарантуємо високу якість реалізації проектів, забезпечуючи їхню відповідність усім існуючим нормам та стандартам.

Політика компанії направлена на задоволення потреб наших клієнтів за рахунок приорітетної орієнтації на якість та оперативність виконання замовлення, з максимальною відповідністю потребам та очікуванням клієнта.

Колектив компанії – це злагоджена команда профільних спеціалістів, котрі використовують у своїй роботі багаторічний досвід в галузі будівництва, управління, фінансів, добре орієнтуються у професійній діяльності клієнтів та забезпечують незмінну якість послуг, виконання робіт та гнучку роботу з клієнтами.

Цінності та місія

Якість
Якість
забезпечення високої якості послуг, що надаються
Інноваційність
Інноваційність
постійне впровадження та використання новітніх технологій
Оперативність
Оперативність
максимальна швидкість взаємодії з клієнтами та партнерами
Гнучкість
Гнучкість
індивідуальний підхід до кожного клієнта
Наша місія – це максимальне сприяння успішному розвитку
бізнесу клієнта

Стратегічні кроки компанії

2014 р.

керівництвом компанії було приийнято рішення про запровадження нового виду діяльності – будівництва промислових очисних споруд з використанням енергоефективних та відновлювальних технологій очистки.

2016 р.

цей напрямок було виокремлено в окрему юридичну особу —
компанію «Біотехпром».

Img

2019 р.

компанія «Тектум-буд» набуває членства у найбільш впливовому та найчисельнішому об’єднанні бізнесу в Україні – Європейської Бізнес Асоціації (EBA), до якої входять представництва найбільших міжнародних, європейських підприємств, а також компанії українського походження.

Img