Клієнти


 
T.B.Fruit  група компаній, що спеціалізується на переробці фруктів та ягід і випуску концентрованих соків, пюре, соків для кінцевого споживача та свіжих фруктів і ягід. T.B.Fruit будує вертикально інтегрований цикл виробництва: вирощування – переробка – транспортування. Це дозволяє контролювати якість продукції від етапу формування сортів сировинної бази до доставки продукції споживачеві.
 
Компанія «Яблуневий дар» лідер по виробництву концентрованих соків на території України.. Сьогодні «Яблуневий дар» - це потужні сучасні заводи в чотирьох областях України: Львівській, Хмельницькій, Харківській і Вінницькій. Всі заводи компанії оснащені сучасним обладнанням провідних світових фірм: Bucher, Boema та інші. З 2008 року на всіх підприємствах компанії запроваджено систему управляння якістю ISO9001. В 2010 році компанія розпочала новий виток розвитку – закладено перші фруктові сади та ягідники.
 
http://www.activsolar.com/
Activ Solar – міжнародна компанія, яка спеціалізується на проектуванні і виготовленні товарів на основі сонячних технологій. Метою компанії є освоєння величезного потенціалу сонячної енергії для задоволення мінливих потреб майбутнього. Компанія приділяє основну увагу розробці вибіркових великомасштабних фотоелектричних проектів з будівництва сонячних парків. Чітке бачення цілей, технологічне ноу-хау та стратегічні партнерства забезпечують компанії надійне місце в майбутньому фотоелектричної енергетики.
 
http://www.tanktrans.com.ua
Основна діяльність компанії TANK TRANS спрямована на перевезення вантажів харчової та не харчової промисловості автоцистернами. Лише за кілька років наполегливої, системної праці маленьке транспортне підприємство виросло у ТзОВ"Танк Транс", яке володіє повністю оновленим сучасним автопарком з понад 100 автоцистерн. Постійно якісно збільшується автомобільний парк, модернізується та покращується рівень надання послуг. Вантажі не харчової групи перевозяться спеціально призначеними для цього виду перевезень автоцистернами.
 
http://galicia.com.ua
Galicia – перша українська лінійка соків прямого віджиму (NFC, not from concentrate), для якої відбираються тільки найкращі сорти яблук і ягід, вирощених на благодатних землях Галичини та Закарпаття. Виготовлення натуральних соків Galicia відбувається на виробничих потужностях компанії T.B.Fruit – українського лідера з переробки фруктів та ягід, компанії, що входить у десятку найкращих переробників Європи.
 
http://www.ukc-kaolin.com/
На сьогоднішній день AKW Ukrainian Kaolin Company - сучасне підприємство гірничодобувної промисловості, що спеціалізується на видобутку каоліну-сирцю, виробництві збагачених марок каоліну і фракціонуванні кварцових пісків. В даний час інтенсивно ведуться інвестиційні проекти по модернізації існуючого обладнання, що в свою чергу дасть можливість підприємству залишатися конкурентоспроможним як в Європі так і в усьому світі.

 
http://www.vostok-profil.com/
Основний напрямок роботи компанії Схід-Профіль - це виробництво, продаж, доставка та монтаж покрівельних і фасадних матеріалів для будівництва та зовнішнього оздоблення будівель. Зокрема це металочерепиця та профнастил, водостоки та мансардні вікна, гідроізоляція та утеплення, добірні елементи а також супутні матеріали. Висока якість виробленої продукції гарантована точністю і комп'ютерним управлінням процесів виробництва.
 
http://www.sasin.com.ua
Транспортна фірма САС Міжнародні автобусні перевезення працює на ринку міжнародних пасажирських перевезень з 2001 року. Головний девіз фірми - це надання транспортних послуг високої якості. Для здійснення цього велика увага приділяється транспорту, на якому виконуються пасажирські перевезення, та обслуговуючому персоналу.
 
http://peugeot-lviv.com/
Компанія "Ілта Львів" є офіційним дилером компанії "Автомобілі PEUGEOT". Основна сфера діяльності - продаж та сервісне обслуговування автомобілів французького бренду. Компанія стала першою львівською автомобільною компанією, яка взяла за основний принцип роботи з своїми клієнтами – принцип повного циклу обслуговування. В автосалоні компанії окрім підбору автомобіля, страхування транспортного засобу, допомоги у реєстрації авто в органах МРЕВ ДАІ України; клієнти, існуючі та майбутні, можуть ознайомитися з особливостями та вимогами сервісного обслуговування автомобілів PEUGEOT, підібрати додаткове обладнання та аксесуари.
 
http://kormotech.com/
Компанія «Кормотех» – перший український виробник сухих екструдованих та вологих кормів для домашніх тварин, що входить до трійки лідерів українського ринку з виробництва кормів для котів та собак. Основною метою діяльності компанії є завоювання лідерства на ринку України через постійне вдосконалення технології виготовлення кормів.
 
http://www.renault-lviv.com
ТзОВ «Ю.Р.К.» є офіційним дилером «Renault» у м. Львові. В новому сучасному автосалоні представлений широкий модельний ряд автомобілів Renault. Кваліфікований персонал компанії відповість на усі запитання, надасть необхідну інформацію, щоб Ви змогли зробити вибір автомобіля за Вашим побажанням.
Безпосередньо при автосалоні знаходиться станція технічного обслуговування. Фахівці технічного центру регулярно проходять навчання і спецпідготовку в центрах технічної підготовки Renault.

 

ТОВ «Агросервіс» працює на ринку продажу риби і морепродуктів в АР Крим більше 10-ти років. Великий асортимент, гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта! На весь товар є всі необхідні документи. Постійно аналізуючи тенденції розвитку ринку, відділ продажів розширює асортимент продукції.
 
http://nikazahid.com/
ТзОВ «Ніка Захід» компанія, що спеціалізується на дистрибуції продуктів харчування, кормів для тварин, засобів гігієни та побутової хімії у Львівській та Тернопільській областях. На сьогоднішній день, обслуговує понад 8000 клієнтів – від невеликих магазинів, які розташовані в гірських районах Карпат до мережевих гігантів, таких як Сільпо, Барвінок, Вопак, Арсен, Фуршет.
 
http://www.artis.lviv.ua/
ПП «Артіс» засноване в 1998 році. З першого дня роботи стратегією компанії стало просування на ринок тільки якісних товарів перевірених торгових марок і нових технологій. Пріоритетом компанії є своєчасне забезпечення клієнтів обладнанням у потрібній кількості, розширення спектру сантехнічного обладнання. Наявність складських запасів і постійне вивчення нових технологічних рішень, їх адаптація під потреби клієнтів дозволяє компанії виконувати поставлені завдання і бути конкурентоспроможними.
 

Компанія ЗАТ "ОПРЕМА-ЛЬВІВ ПС" - один з лідерів західної України по оптовій та роздрібній торгівлі алкогольними та безалкогольними напоями.
 
http://macros.net.ua/
ТОВ «Макрос» - спеціалізується на виробництві і продажі екологічно чистої, високоякісної природної сировини та інгредієнтів стабілізуючої, згущуючої, вологоутримуючої дії для різних галузей харчової промисловості. Виробництво стабілізаторів (ТМ "Макгель") для різних галузей харчової промисловості, смако-ароматичних сумішей (ТМ "Макспайс"). Імпорт-експорт гідроколоїдів (карагенан, камеді гуара, ксантану, альгінати і ін.)
 
 

http://iplast.com.ua/

Інсталпласт-ХВ — вітчизняний виробник пластикових труб для водопостачання, газопостачання та водовідведення. Крім цього, "Інсталпласт-ХВ" виготовляє повний асортимент фасонних частин для внутрішніх і зовнішніх систем водовідведення, а також захисні оболонки для телекомунікаційних систем і мереж тощо. Висока якість і надійність продукції "Інсталпласт-ХВ" у поєднанні з відмінними монтажними роботами принесли промисловій групі добрі відгуки споживачів і визнання в цьому секторі ринку.

 
На сьогоднішній день ТОВ «САЮЗ» володіє високоефективною конструкторсько-технологічною базою та новітніми технологіями, які дозволяють в найкоротші терміни розробляти та виготовляти нові, сучасні та якісні вироби найвищого рівня.З метою ідентифікації, якісної продукції виробника ТОВ «САЮЗ», на ринку, було створено торгову марку «ELEYUS».
 
http://okko.ua/
«Концерн Галнафтогаз»
– провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія один із лідерів на ринку нафтопродуктів. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в усіх 24 областях України та АР Крим. Іншим важливим напрямком діяльності Концерну є реалізація споживчих і супутніх товарів в магазинах при АЗК. «Концерн Галнафтогаз» також реалізовує нафтопродукти великим та малим гуртом та надає послуги зі зберігання і транспортування нафтопродуктів для сторонніх юридичних осіб.
 

http://www.shell.ua/

«Shell» працює в Україні, починаючи з 1992 року. Компанія веде свою діяльність у таких напрямках: геологорозвідка та видобуток вуглеводнів, маркетинг газу та паливно-мастильних матеріалів, а також будівництво та експлуатація мережі АЗС.
 
http://merinos-zahid.com/
Фермерське господарство "Меринос-Захід" - протягом кількох років успішно розвивається на території Дрогобицького району (Львівська обл.), забезпечує створення нових робочих місць та інвестує у розвиток місцевих територіальних громад. На сьогодні ФГ "Меринос-Захід" - єдиний в Західній Україні племрепродуктор овець. Племінне поголів’я м'ясо-шерстних племінних овець породи “Мериленд” закуплене у Баварії (Німеччина) - на землях з аналогічним до нашого кліматом, що важливо для успішного розвитку тварин.
 

http://juice-plant.com/
Вигідне географічне розташування СЗК і сприятливий клімат Одеської області дозволяє створити потужну сировинну базу, що в свою чергу відкриває можливість запропонувати споживачу широкий асортимент продукції. Завод виробляє фруктово-ягідне, овочеве асептичне пюре, потужність лінії складає 100 тон на добу. Соковий завод Кодимський почав випуск нового виду продукції - яблучний концентрований сік. 
 
http://www.galca.ua/
Львівська кавова фабрика розпочала своє існування у грудні 1932 року. Дотримуючись усіх стандартів якості та постачаючи лише якісні кавові зерна із багатьох країн, компанія досягла значного успіху і одержалачисленні нагороди за свою роботу. Сьогодні спільне українсько-англійське підприємство "Галка Лтд" є не тільки провідним потужним сучасним підприємством, де застосовують новітні технології, але й виробництвом з принциповими позиціями щодо збереження натуральності та екологічності сировини, на основі якої випускається коякісна готова продукція.
 
 






© 2011 Тектум-Буд.