Виробничі та складські приміщення


 
Виробничі та складські будівлі це важливий матеріально-речовий елемент основних фондів підприємства, а також необхідна умова створення нормального середовища для виробництва та зберігання промислової та сільськогосподарської продукції. На фоні морального та фізичного зношення споруд збудованих ще у середині - кінці 20 сторіччя, виникає потреба у будівництві нових сучасних будівель промислового та сільськогосподарського призначення.
Одним із найперспективніших напрямків сучасного будівельного ринку вважається зведення швидко монтованих будівель (ШМБ). З приходом нових технологій будівництва, стало можливо пришвидшити процес зведення споруд, завдяки поставкам окремих елементів каркасу та огороджуючих конструкцій максимальної заводської готовності відразу на будівельний майданчик. Однозначно, весь процес займає значно менше часу, ніж при класичній технології будівництва. При цьому, подібні будівлі нітрохи не поступаються класичним цегляним або монолітним по теплотехнічних характеристиках та міцності.
Технологія швидкого будівництва на основі полегшених металевих конструкцій та сендвіч панелей має ряд істотних переваг.
Швидко монтовані будівлі:
  • не вимагають глибокого важкого фундаменту;
  • мають зрозумілу і просту логістику доставки будівельних матеріалів на майданчик;
  • відсутність бруду (застосовується метод «сухого» будівництва);
  • сучасний зовнішній вигляд;
  • значною перевагою перед класичними способами будівництва, є можливість монтажу при низьких температурах і незначних опадах.
Сьогодні ШМБ - вже не просто продукт спільної роботи будівельників і проектантів, ШМБ це необхідний елемент індустріалізації та прогресу.

  Ліцензія на будівельні та монтажні роботи

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки

Сертифікат EN

Сертифікат RU

© 2011 Тектум-Буд.